Media convertoare

TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE A
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE A Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 10/100 Mbps...
138,58 RON
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE B
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE B Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps...
138,58 RON
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M...
170,04 RON
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB SM 15KM
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB SM 15KM Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000...
170,75 RON
HDMI Extender Lindy, 50m, Cat 6
HDMI Extender Lindy, 50m, Cat 6 Media convertoare
HDMI Extender Lindy, 50m, Cat 6...
404,13 RON
Lindy HDMI & IR over 100Base-T IP Extend
Lindy HDMI & IR over 100Base-T IP Extend Media convertoare
Lindy HDMI & IR over 100Base-T IP Extender...
823,56 RON
Lindy HDMI to USB 3.0 Video Capture Devi
Lindy HDMI to USB 3.0 Video Capture Devi Media convertoare
Lindy HDMI to USB 3.0 Video Capture Device...
540,39 RON
Lindy 70m C6 HDBaseT HDMI & IR Extender
Lindy 70m C6 HDBaseT HDMI & IR Extender Media convertoare
Lindy 70m C6 HDBaseT HDMI & IR Extender with PoC...
1.140,83 RON
Lindy 350m Fibre Optic USB 3.0 Extender
Lindy 350m Fibre Optic USB 3.0 Extender Media convertoare
350m Fibre Optic USB 3.0 Extender...
2.572,99 RON
Lindy 4x2 HDMI 2.0 18G Matrix Switch
Lindy 4x2 HDMI 2.0 18G Matrix Switch Media convertoare
Lindy 4x2 HDMI 2.0 18G Matrix Switch...
901,21 RON
Lindy HDMI 4K Audio Extractor with bypas
Lindy HDMI 4K Audio Extractor with bypas Media convertoare
Lindy HDMI 4K Audio Extractor with bypass...
448,83 RON
Lindy Cat.5 USB 2.0 Extender 50m, 1 Port
Lindy Cat.5 USB 2.0 Extender 50m, 1 Port Media convertoare
Lindy Cat.5 USB 2.0 Extender 50m, 1 Port...
523,79 RON
Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater
Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater Media convertoare
Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater...
129,51 RON
Lindy HDMI 4K Splitter 2 Port 3D 2160p30
Lindy HDMI 4K Splitter 2 Port 3D 2160p30 Media convertoare
Lindy HDMI 4K Splitter 2 Port 3D, 2160p30...
177,41 RON